Коробчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Громадська організація

Неможиве - можливо!

19.05.16р. міський голова, координатор ГО «Ресурсно-інвестиційного центру розвитку громад «Територія успіху» взяв учать у засіданні робочої групи за участі координатора проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» в Кіровоградській області Головченко Т.О., Листопадівської та Йосипівської сільських громад, які реалізовують проекти в напрямку енергоефективності – «Будівництво котелень та альтернативних видах палива у загальноосвітніх закладах». Цього ж дня у Коробчинській сільській раді відбулась презентація ІІІ фази проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». Дана територія відібрана у додатковій квоті на реалізацію проекту з енергозбереження – заміна віконних блоків дверей на металопластикові енергозберігаючі. У загальноосвітній школі Головченко Т.О. та Забажан І.В. оглянули об’єкт де планується реалізувати проект, зустрілись із керівництвом громади та активом села, обговорили умови та строки реалізації проекту.

З чого все починалось..

Засідання громадської організації "Розвиток села Коробчине" на чолі з І.Забажаном  та координатром проекту ПРООН

Ремонтні роботи..

А в результаті...